Kolik si chcete půjčit?

Malá Půjčka do výplaty s odložením splátky - až 3x odložení

Malé půjčky do výplaty obvykle nabízejí částky od pár tisíc až do 10 tisíc korun. A je nutno je najednou splatit, bez možnosti si je rozložit do splátek. To může být akceptovatelné ve chvíli, kdy si berete půjčku. A víte, že za 7 nebo 14 dnů dostanete výplatu, ze které vše najednou splatíte. Co ovšem dělat následně v situaci, kdy s výplatou nevyjdete? Nebo se výplata opozdí? Z podobných důvodů je vhodné vždy mít k dispozici půjčku, u které si lze odložit splatnost. Přeci jen mít 7 dnů, na to, aby člověk dal dohromady 10 000 Kč a nemít ani den na víc a o nic se opřít je riskantní. Půjčka s možností odložení splátek nám dává jistotu, klidný spánek, i pokud se stane něco nečekané, vždy mohu odkládat splácení - a to i opakovaně.

Jakou půjčku a jaké splátky můžete získat

Žádat můžete o 3 500 Kč až 12 000 Kč. Se splatností na 7 až 30 dnů. Přejděte na oficiální stránky & kalkulačku poskytovatele. Na jeho stránkách jednoduše klikněte na tlačítko "Chci získat půjčku online". Otevře se vám kalkulačka půjčky + rovněž i online formulář. Spočítat si můžete například tuto půjčku:

Půjčka a možnost odložit si splátky

Konkrétní podmínky se vždy odvíjejí od toho kolik potřebujete a na jak dlouhou dobu. Čím kratší doba splatnosti, tím méně přeplatíte. Čím delší doba splatnosti, tím vyšší bude úrok. Jeden reprezentativní příklad za všechny:

PůjčkaVrátíteSplatnostZÚS (ročně)
6 500 Kč7 807,09 Kč8 dnů904,90 %

Navštivte odkaz výše a spočítejte si návrh vlastní půjčky.

Doba splatnosti a možnost odložení splátek

U malých půjček do výplaty je vždy jednorázová splatnost. Půjčíte si například 9 000 Kč "do výplaty". Jakmile dostanete výplatu, tak peníze jednorázově vrátíte zpět. Ne na splátky. Ale celých 9 000 Kč + úrok. Pokud si půjčíte desetkrát, tak v devíti případech bude vše v pořádku a peníze bezproblémově vrátíte. Ale v tom desátém případě se vždy vyskytne nějaká komplikace - pošlou vám pozdě peníze, banka platbu zpracuje později, posunou termín výplaty, nevyjdete s penězi, vyskytne se mimořádný výdaj... .

Pro takovéto případy a pro klid duše je dobré vždy mít v rukávu trumf v podobě možnosti odložení splátek. Během prvotního sjednání půjčky si můžete dát splatnost až 30 dnů. A následně si ji můžete ještě 3x odložit. Vždy o 15 dní. Tedy 30 + 15 + 15 +15 = 75 dnů. Celková maximální doba splatnosti je zde 75 dnů, tedy skoro tři měsíce. Což vám žádná jiná malá půjčka do výplaty jen tak nenabídne. Obvyklé jsou doby splatnosti 5 - 35 dnů.

Jaké jsou podmínky této malé půjčky

Tato malá půjčka má velmi stručné a velmi jasné podmínky:

Půjčka ve výši3 500 Kč - 12 000 Kč
Doba splatnosti5 - 30 dnů
Odložení splátektřikrát, 15 dnů
Úroková sazbadle kalkulačky, odkaz výše v textu
Žádostonline, bez osobní schůzky
Vyplacení #1do 10 minut na účet
Vyplacení #2do 48 hodin poštovní složenkou
Typmalá půjčka do výplaty
Splatnostjednorázová, bez splátek
Žadatelmusí být občan ČR, musí být starší 18 let, nesmí být v insolvenci (osobní bankrot), může mít záznam v registru, může mít jiné půjčky

O tuto půjčku lze požádat jednoduše přes internet. Navštivte odkaz výše v textu vedoucí na jejich kalkulačku. Spočítáte, požádáte a peníze můžete mít ještě dnes během 10 minut na účtu. Pokud máte účet u ČSOB, České spořitelny, Raiffeisenbank nebo GE Money Bank, tak převod bude okamžitý, ihned teď. Pokud máte účet u jiné banky, tak peníze budou připsány následující den ráno (okolo 8:00 až 8:30). Zvolíte-li poštovní složenku, obdržíte ji během 24 až 48 hodin. A peníze si budete moci nechat obratem vyplatit na kterékoliv poště v hotovosti na ruku

Malé půjčky jsou rychlé, jednejte ihned

Tyto malé půjčky do výplaty jsou velmi snadné získat. Kliknete na odkaz výše, nastavíte kalkulačku, požádáte. A do 10 minut máte peníze na účtu. A ve stanovené době splatnosti opět vše rychle vrátíte. Rychlé a jednoduché.

Samozřejmě kromě nabídky uvedené výše je na českém trhu mnoho alternativních produktů a nabídek. V Česku je nespočet nebankovních poskytovatelů malých půjček do výplaty. Chcete-li vidět i ostatní, pokračujte na naše Srovnání nebankovních půjček.

Pokud vám ovšem výše uvedený produkt vyhovuje, můžeme jej vřele doporučit. A´t již kvůli rychlosti sjednání nebo i díky možnosti si odložit splátky. A to až třikrát. A pokaždé na dobu až 15 dnů. Možnost odložení splátek nejsou vůbec samozřejmostí. jedná se o velikou výhodu u této nebankovní půjčky a je dobré jí využít.

Nejnovější informace o půjčkách

Jak na to: Půjčka ještě dnes v hotovosti (i víkendy/svátky)

Jak na to: Půjčka ještě dnes v hotovosti (i víkendy/svátky)

Jak požádat o doklad splátek u půjček a hypoték na 3 až 6 měsíců

Jak požádat o doklad splátek u půjček a hypoték na 3 až 6 měsíců

Půjčka na vyplacení insolvence, kdo půjčí soukromě

Půjčka na vyplacení insolvence, kdo půjčí soukromě

ČS Bankovní půjčka s Odkladem splátek + Změnou výše splátky

ČS Bankovní půjčka s Odkladem splátek + Změnou výše splátky

Zobrazit více novinek
Kolik si chcete půjčit?
Kolik si chcete půjčit?
Internetový portál Vybrano.cz je provozován soukromou osobou. IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel tohoto portálu není zprostředkovatelem bankovních ani nebankovních půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Pro více informací se seznamte s Podmínkami služby a a Ochranou osobních údajů. Ke kontaktování provozovatele využijte Kontaktních informací. Provozovatel rovněž provozuje internetový portál Rychlé nebankovní půjčky a Srovnání nebankovních půjček. Pevně věříme, že právě zde naleznete tu pravou nebankovní půjčku. Internetový portál Vybrano.cz (2015 - 2021). Všechna práva vyhrazena.