Kolik si chcete půjčit?

Potvrzení o příjmu PDF Vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru

Potvrzení o výši příjmu ze zaměstnání se hodí zejména v situaci, kdy žádáte o poskytnutí nějakého finančního produktu. Ať již se jedná o půjčku, úvěr, hypotéku nebo například kreditní kartu. A to jak v bankovním tak i nebankovním sektoru. A u mnohých produktů je toto potvrzení dokonce i vyžadováno a schválení/vyplacení je podmíněno právě tímto dokumentem. Proto jsme pro vás připravili vzor Potvrzení o příjmu pro zaměstnance, který si můžete stáhnout zcela zdarma v PDF. Rovněž jsme pro vás připravili i jeho vyplněnou verzi jako příklad, jak postupovat.

Jak vypadá potvrzení o výši příjmu

Níže se nachází nevyplněný vzor potvrzení o příjmu. Jsou v něm uvedeny základní informace o zaměstnanci a i základní informace o zaměstnavateli. Z tohoto dokumentu se každý dozví 3 zásadní fakta:

 1. zaměstnání - že daný člověk skutečně má zaměstnání a u jaké firmy
 2. příjem - kolik je jeho měsíční příjem dle podepsané smlouvy
 3. stržené částky - jak vysoká je jeho skutečná výplata - pokud zaměstnanec například nesplácel v minulosti půjčku, může mu být nyní z výplaty strhávána nějaká částka a o to menší výplatu nyní má
 4. Prázdný vzor Potvrzení o výši příjmu ze zaměstnání

  Jak toto potvrzení vyplnit

  Připravili jsme pro vás i vyplněnou verzi tohoto vzoru. Zelený text může vyplnit sám zaměstnanec. Červený text musí vyplnit váš zaměstnavatel. Toto potvrzení vám může vyplnit:

  • firemní účetní zodpovědná za účetnictví ve firmě
  • mzdová účtárna nebo jiné oddělení starající se o platy/zaměstnance
  • jednatel firmy nebo dané společnosti

  Povšimněte si zajímavého faktu - ve vzoru není udán účel, za jakým se toto potvrzení vydává. Není to nutné. Pokud jej například sháníte k tomu, aby jste si mohli vzít půjčku, ve vašem zaměstnání o tomto faktu nebudou mít tušení. Jedná se o zcela diskrétní potvrzení.

  Vyplněný vzor Potvrzení o výši příjmu ze zaměstnání

  Verze ke stažení zdarma PDF

  Zde se nachází verze tohoto vzoru v PDF ke stažení zdarma: potvrzeni-o-prijmu.pdf.

  Rovněž níže přikládáme i náhled, jak toto PDF vypadá:

  Příklad půjčky s potvrzením o výši příjmu

  Podívejme se na příklad toho, jak bychom toto potvrzení o příjmu mohli využít v praxi. Budeme se bavit o této Půjčce 10 - 60 000 Kč s libovolnou měsíční splátkou. Pokud jej navštívíte, tak se dozvíte, že je nutné doložit příjem a že je nutné mít zaměstnání. Tento produkt má následující parametry:

  • částka - 10 000 Kč až 60 000 Kč
  • splátka - žadatel si může zvolit výši
  • vyplacení - na účtu do 30 minut od žádosti
  • požadováno - starší 18 let, občan ČR, platný občanský průkaz, Potvrzení o příjmu

  V praxi to tedy znamená: vytisknete si výše uvedené potvrzení. Necháte si jej vyplnit v zaměstnání. Potom již jen kliknete na odkaz výše, vyplníte jejich registraci a přiložíte foto/sken občanského průkazu a foto/sken daného potvrzení. A do 30 minut máte na účtu až 60 000 Kč.

  Pevně věříme, že nyní již máte všechny podstatné informace o Potvrzení o výši příjmů pro zaměstnance. A všechny vaše dotazy/nejasnosti byly zodpovězeny.

Nejnovější informace o půjčkách

Jak na to: Půjčka ještě dnes v hotovosti (i víkendy/svátky)

Jak na to: Půjčka ještě dnes v hotovosti (i víkendy/svátky)

Jak požádat o doklad splátek u půjček a hypoték na 3 až 6 měsíců

Jak požádat o doklad splátek u půjček a hypoték na 3 až 6 měsíců

Půjčka na vyplacení insolvence, kdo půjčí soukromě

Půjčka na vyplacení insolvence, kdo půjčí soukromě

ČS Bankovní půjčka s Odkladem splátek + Změnou výše splátky

ČS Bankovní půjčka s Odkladem splátek + Změnou výše splátky

Zobrazit více novinek
Kolik si chcete půjčit?
Kolik si chcete půjčit?
Internetový portál Vybrano.cz je provozován soukromou osobou. IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel tohoto portálu není zprostředkovatelem bankovních ani nebankovních půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Pro více informací se seznamte s Podmínkami služby a a Ochranou osobních údajů. Ke kontaktování provozovatele využijte Kontaktních informací. Provozovatel rovněž provozuje internetový portál Rychlé nebankovní půjčky a Srovnání nebankovních půjček. Pevně věříme, že právě zde naleznete tu pravou nebankovní půjčku. Internetový portál Vybrano.cz (2015 - 2021). Všechna práva vyhrazena.