Kolik si chcete půjčit?

Půjčka se splácením v hotovosti bez bankovního účtu/převodu

Vyplacení a splacení půjček přes bankovní účet je okamžité. Ale ne každý může tento způsob preferovat. Z tohoto důvodu je dobré, že zde ještě stále operují společnosti, které nabízejí osobní jednání. Nejdříve k Vám domů pošlou obchodního zástupce, který s Vámi sepíše smlouvu, ověří Vaši totožnost a vyplatí peníze v hotovosti. A následně stejnému obchodnímu zástupci každý týden/měsíc dáváte splátku v hotovosti. V domluvené datum se u Vás zastaví a vyzvedne peníze hotově. Nejsou nutné bankovní účty ani provádět převody mezi účty.

Půjčení i splácení v hotovosti bez účtů

O půjčku je nejdříve nutné projevit zájem online přes internet. Jednoduše klikněte na tento odkaz a přejděte na oficiální WWW stránku. Na ní klikněte na tlačítko "Chci získat půjčku online". Zobrazí se Vám formulář, který vyplníte. A to je vše. Od této chvíle již budete komunikovat s obchodním zástupce telefonicky (zatelefonuje Vám) a peníze obdržíte/splatíte hotově.

Základní parametry této půjčky jsou následující.

Minimální půjčka:4 000 Kč
Maximální půjčka:70 000 Kč
Splatnost:45, 60 nebo 80 týdnů
Vyplacení:do 24 hodin u Vás doma
Způsob:hotově, u vás doma
Doklady:doklad totožnosti, potvrzení o příjmu*
Podmínky:nějaký pravidelný příjem*, starší 18 let, občan ČR
Sjednání:vyplnit formulář na internetu, následně vše telefonicky a osobně
Výhody:nemusíte mít bankovní účet, lze vše vyplatit/splácet hotově

*potvrzení o příjmu - může se jednat o jakýkoliv příjem, např. i mateřská nebo důchod, je nutno jej doložit za poslední 3 měsíce, můžete obchodnímu zástupci u vás doma ukázat například složenky, výplatní pásky, internetové bankovnictví apod.

Jak ihned získat tyto peníze

Požádat a získat tyto peníze je relativně jednoduché. Postupujte dle následujících kroků:

 1. Klikněte na tento odkaz, přejděte na oficiální stránky.
 2. Na stránkách kliknete na "Chci získat půjčku online" a vyplníte formulář.
 3. Budete telefonicky kontaktováni obchodním zástupcem. Domluvíte si schůzku u Vás doma (tato schůzka musí proběhnout u Vás doma).
 4. Během schůzky podepíšete smlouvu, prokážete se osobním dokladem, doložíte nějaký pravidelný příjem za poslední 3 měsíce. A převezmete půjčku v hotovosti.
 5. Následně každý týden (po 45, 60 nebo 80 týdnů) tuto půjčku splácíte v hotovosti obchodnímu zástupci (toto splácení již nemusí probíhat výhradně u Vás doma, můžete se domluvit i jinak).

Hlavní výhody a nevýhody

Mezi hlavní výhody řadíme zejména následující body:

 • nemusíte mít bankovní účet, vyplacení i splacení i v hotovosti na ruku
 • lze si půjčit až 70 000 Kč
 • možnost schválení i v exekuci, pro žadatele s přechodným/trvalým pobytem na území ČR a i pro žadatele po ukončené insolvenci
 • osobní jednání, vše vyřídíte osobně a ne přes internet
 • doručení peněz až k vám domů v hotovosti

Mezi nevýhody by jsme zařadili:

 • splátky jsou týdenní, nelze si domluvit měsíční splácení
 • první schůzka musí proběhnout u Vás doma
 • úrok cca 35.53% p.a., tedy v nebankovním sektoru středně vysoká úroková sazba

Tento produkt se určitě vyplatí

Tento produkt se jednoznačně vyplatí a díky svým velmi schůdným podmínkám a osobním jednání si jednoznačně najde své zákazníky. V našem Srovnání půjček s kalkulačkou naleznete i další produkty, které jsou vypláceny hotově. Jen těžce ovšem budete hledat nabízející až 70 000 Kč a s nutností jen doložit libovolný pravidelný příjem. A rovněž jen velmi těžce budete hledat konkurenční nabídky, kde by prošli schválením i žadatelé v registru nebo dokonce i s exekucí. Pokud Vám vaše měsíční příjmy dovolují si tuto půjčku splácet, tak Vám bude schválena.

Z těchto hlavním důvodů tento produkt lze doporučit. Podívejte se na oficiální stránky pro více informací a požádejte o osobní schůzku ještě dnes. Budete-li splňovat základní podmínky, bude Vám navrhnuta schůzka se zástupce. A s ním osobně již vše dořešíte u Vás doma.

Nejnovější informace o půjčkách

Jak na to: Půjčka ještě dnes v hotovosti (i víkendy/svátky)

Jak na to: Půjčka ještě dnes v hotovosti (i víkendy/svátky)

Jak požádat o doklad splátek u půjček a hypoték na 3 až 6 měsíců

Jak požádat o doklad splátek u půjček a hypoték na 3 až 6 měsíců

Půjčka na vyplacení insolvence, kdo půjčí soukromě

Půjčka na vyplacení insolvence, kdo půjčí soukromě

ČS Bankovní půjčka s Odkladem splátek + Změnou výše splátky

ČS Bankovní půjčka s Odkladem splátek + Změnou výše splátky

Zobrazit více novinek
Kolik si chcete půjčit?
Kolik si chcete půjčit?
Internetový portál Vybrano.cz je provozován soukromou osobou. IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel tohoto portálu není zprostředkovatelem bankovních ani nebankovních půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Pro více informací se seznamte s Podmínkami služby a a Ochranou osobních údajů. Ke kontaktování provozovatele využijte Kontaktních informací. Provozovatel rovněž provozuje internetový portál Rychlé nebankovní půjčky a Srovnání nebankovních půjček. Pevně věříme, že právě zde naleznete tu pravou nebankovní půjčku. Internetový portál Vybrano.cz (2015 - 2021). Všechna práva vyhrazena.